Σε μια ζεστή και φιλική ατμόσφαιρα, το εργαστήριο “Βιοϊατρικής Τεχνολογίας και Ψηφιακής Υγείας” γιόρτασε την έναρξη του νέου έτους με την κοπή της βασιλόπιτας. Η συγκέντρωση έγινε στον χώρο του εργαστηρίου, όπου τα μέλη και οι συνεργάτες μοιράστηκαν ευχές για υγεία, ευημερία και επιτυχίες στις επιστημονικές τους ερευνητικές προσπάθειες.
Την τιμητική στιγμή της εκδήλωσης έκλεψε η Γραμματεία της κοσμητείας της Πολυτεχνικής Σχολής, στην οποία έπεσε το φλουρί!
![](https://biomed.ece.uowm.gr/wp-content/uploads/2023/01/20230118_145302-1-881x1024.jpg)